UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA

Nemůžete se rozhodnout, jestli jsme pro Vás ti praví?


CatAbstract03 M

Výuka jazyků, ruštiny a češtiny pro ruskojazyčné i anglojazyčné zájemce tvoří spolu s překlady největší část naší činnosti.

Nabízíme Vám výuku ruštiny rodilým mluvčím s pedagogickým vzděláním a rozsáhlými zkušenostmi. Výuka může být skupinová i individuální, firemní kurzy jsou obsahem orientovány na oblast činnosti firmy. Studijní plán je vždy vypracován a odsouhlasen se studenty. 

Lekce mohou probíhat prezenčně, on-line, nebo kombinovaně - po několika on-line lekcích proběhne prezenční lekce. Na ní se nejen shrne a zopakuje probrané učivo a vysvětlí eventuelní nejasnosti, ale na studenty působí i motivačně.

Kromě klasické výuky, která kombinuje výuku slovní zásoby, gramatiky, reálií a různé metodiky k procvičování znalostí, provádíme také intenzívní kurzy, konverzační kurzy pro pokročilé studenty, dril k upevnění a zautomatizování znalostí gramatiky a také individuálně připravené kurzy k přípravě na zkoušky a doučování.

Velkou pozornost a hodně času věnujeme výuce dětí předškolního i školního věku. Může probíhat prezenčně i on-line, lekce trvá pouze 45 minut a probíhá způsobem odpovídajícím věku dítěte, především formou hry.

Prezenční kurzy organizujeme v Brně, okrese Kroměříž a okoli - Zlín, Přerov apod. Po dohodě je možné i jinde.

Budeme rádi, když se podíváte na nabídku kurzů, kterou jsme pro Vás připravili a pokud Vás zaujme, můžete si některý kurz objednat. Máte-li specifické požadavky, napište nám a společně sestavíme kurz podle Vašeho přání.

Rádi pro Vás uspořádáme bezplatnou ukázkovou on-line lekci v délce 45 minut.

KDY JE NEJLEPŠÍ ZAČÍT S UČENÍM?

PRÁVĚ TEĎ - napište si o ukázkovou hodinu zdarma, vyberte si kurz, objednejte jej A MŮŽETE ZAČÍT.

 

Spojte se s námi Některé reference Nabídka kurzů Objednání kurzu Vyzkoušejte lekci zdarma

Ruština

Čeština pro cizince

On-line i prezenčně

Děti už od 4 let

Pedagogické vzdělání

Více než 15 let praxe

Formy výuky

  • Klasická výuka s pomocí učebnic, doplněná o aktivity k lepšímu zapamatování a zautomatizování učiva.
  • Proces učení u dětí probíhá zcela jinak než u dospělých. Proto i formy výuky musí být přizpůsobeny dětskému vnímání. Umíme to.
  • Jedete pracovat do zahraničí, blíží se státnice, v nadnárodní společnosti máte nového šéfa, který neumí česky ... Intenzivní jazykový kurz je poměrně náročný, ale efektivní způsob řešení.
  • Mít znalosti a umět tyto znalosti použít, jsou bohužel různé věci. Konverzační kurzy Vás naučí nejen využívat všechny své vědomosti, ale doplní Vám i slovní zásobu a znalosti reálií.
  • Firemní kurzy, ať už skupinové či individuální jsou - s vyjímkou úplných začátečníků - vždy orientovány na oblast působení firmy.
  • Nepříliš populární, ale velmi efektivní způsob výuky. Vždy je kombinován s jinými metodami. Někteří odborníci tvrdí, že dril je jedinou skutečně efektivní metodou výuky dospělých.